Blog > Komentarze do wpisu
Nicole Scherzinger pociesza się w ramionach innego?

Zaledwie wczoraj Lewis Hamilton, brytyjski kierowca Formuły 1 przyznał, że rozstał się z wokalistą Pussycat Dolls, a już dziś media donoszą o tym, że Nicole Scherzinger pociesza się w objęciach innego pana. Amerykańskia piosenkarka była widziana w towarzystwie Nicka House'a, właściciela jednego z londyńskich klubów nocnych.

Znajomi Nicole twierdzą, że pary nie łączy romans, są jedynie przyjaciółmi. Podobno to wcale nie House był przyczyną rozpadu związku Scherzinger z Hamiltonem.

Nicole poznała Nicka House'a tuż przed świętami Bożego Narodzenia podczas imprezy zorganizowanej przez Rihannę w klubie Whisky Mist. Świadkowie twierdzą, że piosenkarka przegadała wtedy z Housem prawie całą noc. Kilka dni później znowu się spotkali.

Mimo, że znajomi Scherzinger i House'a zaprzeczają, jakoby parę łączyło uczucie, to Nicole, która wkrótce przylatuje do Anglii ze Stanów już zadbała o zorganizowanie spotkania z Housem.

Tymczasem Hamilton jest załamany. Twierdzi, że stara się przejść do porządku dziennego po rozstaniu. Mówi, że teraz ma zamiar skupić się na pracy i porządnie przygotować do zbliżającego się sezonu. - Teraz to jest dla mnie najważniejsze - mówi kierowca brytyjskiemu dziennikowi "Daily Mail".

wtorek, 12 stycznia 2010, cekiny

Polecane wpisy